Локомотив спечели ценни 3 точки в Пазарджик

0
lokomotiv sofiq kaloqn krastev karlos fransa
Снимка: facebook.com/FCLokomotivSofia1929

Локомотив(София) победи Хебър като гост с 1:0 и си тръгва с много ценни три точки от Пазарджик. Това беше първи официален мач от Първа лига през тази година. Локомотив София поведе в резултата в петата минута, когато бе изведен от Симеон Мечев и с диагонален изстрел прати топката във вратата на Петър Дебърлиев.

Четвърт час след началото на мача Ангел Бастунов получи подаване в наказателното поле, но шутът му бе блокиран от защитник на гостите.

В 26-ата минута Георги Вълчев стреля от дистанция, но право в ръцете на Александър Любенов.

Любенов се намеси решаващо в 33-ата минута при изстрел на Красимир Милошев, а при добавката Красимир Станоев стреля над вратата.

В 52-ата минута Архан Юсуф получи директен червен картон, след като извърши нарушение срещу Валентин Николов.

Именно Николов стреля от пряк свободен удар, а Дебърлиев успя да отклони топката в корнер.

В 66-ата минута Лазар Марин с перфектен шпагат изчисти топката пред краката на Карлос Франса, който се бе впуснал в атака в наказателното поле.

Пет минути след това Роберт Мазан центрира в наказателното поле, но Георги Каракашев стреля неточно.