Локомотив и Ботев не се победиха при U15

0
2 7
-
-

Отборът на Локомотив до 15 години завърши наравно 0:0 с Ботев (Пловдив) в дербито на кръга в Елитната зонална група. Срещата се състоя днес от 10:00 на изкуствения терен на Лаута и бе изгледана от над 100 зрители.

Локомотив можеше да поведе още във втората минута, когато Васил Църцев се озова на добра позиция и стреля с глава. Стражът на гостите успя да избие топката, но наблизо нямаше играч в черно и бяло, за да отправи нов удар. В 25-та минута Йордан Ангов стреля директно от фаул, a вратарят на Ботев улови. В средата на втората част играч на „жълто-черните“ стреля по диагонала и уцели страничната греда. В края на дербито Пламен Драганов можеше да вкара след неразбирателство в защитата на гостите, но до попадение не се стигна.

След срещата Локомотив е на 4-то място в класирането с актив от 20 точки.