
Локомотив (Горна Оряховица) се разделя с опитния вратар Венцислав Димитров, който пазеше мрежата на „черно-белите“ в последните четири години.
„Почти четири години носих тази фланелка с чест, с отговорност и със сърце. Имаше трудни моменти имаше и незабравими победи, но най-ценното, което ще взема със себе си, са хората и емоциите. Благодаря на съотборниците, треньорите, ръководството, всички хора зад кулисите и най-вече на феновете — за подкрепата, за критиките, за емоцията и за това, че правят футбола нещо специално. Вратарят често е сам на терена, но аз никога не се чувствах сам тук. Напускам с чисто сърце, с уважение и с благодарност. Локомотив Горна Оряховица винаги ще има специално място в живота ми“, каза пред страницата на клуба Венцислав Димитров.






