Локо София вкара 4 на Надежда в Надежда

0
-
-

Локомотив (София) срази с 4:1 Надежда (Доброславци) в контролна среща, която се игра на стадиона на „железничарите“. Илиан Стефанов откри резултата с хубав изстрел от средна дистанция, който не остави шансове на вратаря на гостите Асен Асенов. Последваха пропуски на Лука Иванов, Александър Александров и Наско Милев от състава на Иван Колев.
В 43-ата минута Калоян Бонев завърши добра акция на Надежда (Доброславци) и изравни резултата. През второто полувреме домакините потърсиха нови попадения и достигнаха до тях. В 60-ата минута стражът на Надежда сбърка при лек удар с глава на Светослав Диков – 2:1 за Локомотив.
В 81-ата минута Красимир Милошев направи 3:1 с техничен удар. Малко след това Милошев направи голям пропуск пред вратата. Последва и греда за „железничарите“. В последните секунди Михаил Иванов оформи крайния резултат.