Локо София с класика в Добрич, остава лидер във Втора лига(ВИДЕО)

0
-
-

Oтборите на Добруджа и Локомотив (София) завършиха при резултат 0:3 в сблъсък от шестия кръг на Втора професионална лига. Александър Александров в 4-ата минута даде аванс на гостите.

Ивайло Лазаров пропусна дузпа в 39-ата минута за домакините, която бе отразена блестящо от вратаря Ивайло Василев. Секунди преди края на първата част голмайсторът Светослав Диков удвои с глава. В 54-ата минута Александров вкара втория си гол в мача.Но той не се зарадва и при двете си попадения,като показа ,че не езабравил от къде е тръгнал в големия футбол.
Домакините бяха без осем футболисти заразени с коронавирус,без двама контузени, без наказания си треньор Светослав Петров. Но показаха характер,играха мъжки и много открито. Удариха и греда,получиха и сериозна подкрепа от феновете си,но силите явно не им достигнаха.

Със спечелините нови три точки,Локомотив София остава лидер във Втора лига с актив от 16 точки и пет победи в шест срещи.