Снимка: facebook.com/FCLokomotivSofia1929

Локомотив (София) загуби с 0:2 от Войводина в контролна среща, играна в Турция.

В 10-ата минута Франса проби отляво и стреля, но стражът на сърбите спаси.

В 17-ата минута Урош Кабич отправи мощен удар, но Бабакар Гай изби в корнер.

В 23-ата минута Локомотив бе близо до гола. Шут на Димитър Митков обаче премина на сантиметри от гредата.

Войводина поведе само 120 секунди след началото на втората част. Иван Вукчевич порази мрежата отблизо за 0:1.

„Железничарите“ отговориха чрез Бакалов, който засече с глава центриране от корнер. Лазар Царевич обаче спаси.

В 72-ата сърбите удвоиха аванса си. Владислав Милетич се възползва от грешка в защитата на софиянци и отблизо покачи на 0:2.

Последва опасен удар с глава на Илия Димитров, който обаче не доведе до желания от нападателя резултат.

Локомотив (София): 1. Бабакар Гай, 12. Бруно Франко, 44. Божидар Кацаров, 26. Красимир Милошев, 33. Алан Диас, 39. Антонио Вутов, 94. Юлиан Ненов, 13. Селсо Рапосо, 11. Франса, 45. Димитър Митков, 15. Лука Иванов

Войводина: 25. Царевич, 15. Йеличич, 18. Антониевич, 30. Букинач, 14. Милетич, 22. Буснич, 34. Коканович, 99. Вукчевич, 70. Кабич, 31. Ковачев, 19. Милошевич