Локо (Сф) взе точка от Берое с късен гол (ВИДЕО)

0
Снимка: beroe.bg

Берое и Локомотив (Сф) не излъчиха победител в мач от III кръг на Първа лига. На стадиона на старозагорци съперниците си размениха по едно попадение за крайното 1:1.

В 11-ата минута Пиргов с шпагат успя в последния момент за изчисти остро центриране към Димитров, който едва ли щеше да пропусне да се разпише от 4-5 метра.

В 28-ата минута пък Димитров се размина на сантиметри с това да засече от непосредствена близост центриране от фал.

Берое поведе в 32-ата минута. Мечев центрира от фал, а Тунгара от границата на вратарското поле засече с глава за 1:0. Любопитно е, че това беше първият точен удар в мача.

След час игра и Локомотив се отчете с първия си точен шут. Мики Орачев центрира отляво, Илия Димитров засече с глава, но право в ръцете на Караджов.

В 79-ата минута „железничарите“ пропуснаха най-чистата си положение до момента. Бакалов отклони с глава центриране в наказателното поле към Франка, който засече също с глава от 6-7 метра, но неточно.

3 минути по-късно Митков нанесе удар от дистанция, който Караджов спаси.

240 секунди преди края на редовното време Локомотив изравни. Димитър Митков бе точен за крайното 1:1, след като от вратарско поле засече центриране отдясно на Селсо Рапосо.