Локо (Сф) се надъха за бой по Лудогорец с мач от 2014 г.! Генчев прави промени (ВЕРОЯТНИ СЪСТАВИ)

0
Снимка: ludogorets.com
-
-

Локомотив София приема днес от 14:30 часа Лудогорец. Треньорът Иван Колев вече коментира, че това ще е сблъсък между Давид и Голиат. Въпреки че са в ролята на аутсайдер, червено-черните няма да се дадат без бой. Те се надъхаха за битката с мач срещу Лудогорец от 2014-а, пише „Тема спорт“. На 23 август преди 7 години те приеха разградчани на стадион „Локомотив“. Железничарите изоставаха с 0:1, но успяха да направят обрат след голове на Елтон и Евертон Джилио – Том. В крайна сметка двубоят завърши 2:2. Вчера попаденията им бяха публикувани във фейсбук страницата на клуба.

За днешния мач Локо Сф има сериозни проблеми в зашита. Наказани са централният бранител Кацикас и левият бек Мики Орачев. Добрата новина за старши треньора Иван Колев е, че след санкция ще се завърне десният бек Селсо Рапосо. Вместо него срещу ЦСКА-София там действа Влади Семерджиев.

За мача с Лудогорец Колев ще трябва да прави нови размествания. Като централен бранител ще бъде върнат вътрешният халф Матеус Дуарте Роча, а на левия бек може да действа Стойчо Атанасов. Той има малко минути през сезона, тъй като дълго се възстановяваше от контузия.

Лудогорец пристига в София с напомпано самочувствие, след като в последните 2 мача победи първо ЦСКА-София с 2:0, а след това разби Арда с 4:1. Пред треньора Станислав Генчев няма проблеми с контузени играчи. Очаква се за визитата на Локомотив в стартовата единайсеторка да се завърне Клод Гонсалвеш. Той бе оставен на скамейката срещу кърджалийци и се появи на терена след почивката.

Предстои да видим дали втори пореден двубой като титуляр ще запише Каули, който дълго време се възстановяваше от контузия. Бразилецът може да стартира, тъй като няма да бъде използван срещу Мидтиланд следващата седмица. Двубоят срещу датчаните от групите на Лига Европа е в четвъртък. Каули обаче няма картотека.
В последните мачове в силна форма се намира Мавис Чибота. Той пак ще бъде в единайсеторката.

ВЕРОЯТЕН СЪСТАВ НА ЛОКОМОТИВ (СФ): Любенов, Атанасов, Матеус, Крачунов, Рапосо, Милошев, Кацаров, Пинсон, Октавио, Лолала, Александров

Резерви: Витков, Л. Иванов, Семерджиев, Хр. Иванов, Чипев, Николов, Бухмиди

ВЕРОЯТЕН СЪСТАВ НА ЛУДОГОРЕЦ: Бадт, Пинас, Пластун, Вердон, Икоко, Гонсалвеш, Баджи, Десподов, Каули, Чибота, Сотириу

Резерви: Кахлина, Терзиев, Сисиньо, Кафумана, Янков, Ротариу, Ману