Локо (Сф) отново първи след драматична победа над Струмска слава

0
-
-

Локомотив (София) отново зае първото място Втора лига. Това стана възможно благодарение на трудна победа с 3:2  над Струмска слава.

Двубоят от 11-ия кръг на стадион „Локомотив“ бе изключително драматичен. В герой за „железничарите“ се превърна Светослав Диков с двата си гола в 45-ата и 61-ата минута.

Борислав Николов изведе гостите напред в резултата в 13-ата минута. Локомотив направи обрат с попадения на Александър Александров (31′) и Светослав Диков (45′). Секунди след голът на Диков, Борислав Николов реализира второто си попадение в мача за 2:2. В 61-ата минута, също с второ попадение в двубоя, Светослав Диков дари победата на столичани.

С днешния си успех, Локомотив събра 25 точки. Вторият Кариана изостава на 2 пункта, а Пирин е трети с 22 точки, но и с мач повече.