Локо (Сф) и Царско село не излъчиха победител в битката за спасение (ВИДЕО)

0

Локомотив (София) и Царско село не излъчиха победител в мач от втората четворка на втората осмица в Първа лига. На националния стадион „Васил Левски“ съперниците не стигнаха до гол и завършиха 0:0. Равенството даде възможност на Локо (Сф) да дръпне с 6 точки на предпоследния Ботев (Вр). Царско село пък изостава вече само на 2 точки от врачани и запазва надеждите си за бараж за спасение срещу четвъртия от Втора лига.

В 5-ата минута Реди Каса намери в наказателното поле Венцислав Христов, който обаче се засуети и шутът му бе блокиран.

Секунди след това Каса нанесе много опасен изстрел извън наказателното поле. Александър Любенов обаче успя да избие в корнер отиващата в долния му ляв ъгъл топка.

Малко по-късно отново каса бе в центъра на вниманието, след като нанесе атрактивен удар със странична ножица. Топката обаче премина далеч над вратата.

След половин час игра Божидар Кацаров опита да затрудни Ндиае, но шутът му мина до дясната греда.

В 34-ата минута Мики Орачев центрира отлично. Димитър Митков засече с глава, но Ндиае съумя да избие в корнер.

В 70-ата минута Реди Каса нахлу в наказателното поле отдясно, навлезе към средата и стреля по диагонала. Топката обаче премина покрай дясната греда.

В 3-ата минута на добавеното време Локомотив можеше да стигне до победата. Николов центрира остро от фал. Ндиае боксира, но право в Кацикас. За щастие на вратаря, рикоширалата топка премина на сантиметри от дясната греда.