Локо Русе пропусна да разгроми груби румънци (СНИМКИ)

0
lokomotiv ruse

Отборът на Локомотив Русе се наложи над Глория (Комана, Румъния) с 2:1 в приятелска среща. Селекцията на Свилен Касабов пропусна да разгроми съперника, който завърши контролата с три червени картона.На местата на изгонените обаче се появиха техни съотборници.

Само през първата част „железничарите“ пропиляха шест възможности за гол. Млади момчета пусна в игра Касабов през второто полувреме. Гостите разчитаха на контраатаки и при една от тях откриха резултата в 60-ата минута. Отговорът на локомотивци беше удар в гредата от фаул, изпълнен от Бисер Георгиев. Именно той изравни резултата в 71-ата минута, когато вкара от дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. 10 минути преди края Дани Братоев направи обрата за своя тим пълен.