0
66119182 597792400744779 1089309109058011136 n 696x392
-
-

Носителят на Купата на България Локомотив Пловдив постигна победа с 2:0 в последната си предсезонна контролна среща. Смърфовете се наложиха над Монтана, а срещата се проведе на Лаута. В мачът участие не взе капитанът Митко Илиев.Черно-белите се разписаха по веднъж и в двете полувремена. През първата част Бирсент Карагерен откри резултата след като се пребори и от близо разпечата вратата на гостите след 17 минути игра. През втората част Един Бахтич покази на 2:0 след контраатака на смърфовете шест минути преди края.
Съставът на Локомотив Пловдив: Мартин Луков, Стивън Езе, Йосип Томашевич, Милош Петрович, Петър Витанов, Георги Илиев, Момчил Цветанов, Бирсент Карагерен, Парвиз Умарбаев, Анте Аралица, Ален Ожболт.

Резерви: Илко Пиргов, Елитон Жуниор, Николай Николеев, Октай Юсеин, Бахтич, Лукас Масоеро.