Локо (Пд) удари ЦСКА 1948 в контрола

0
lokomotiv plovdiv otbor
Снимка: lokomotivpd.com

Локомотив (Пловдив) победи ЦСКА 1948 в контролна среща. На „Лаута“ домакините се наложиха с 2:1.

Локомотив поведе в 12-ата минута. Бубакар Дион центрира от корнер, Мартин Паскалев засече с глава за 1:0.

„Смърфовете“ удвоиха аванса си в 24-ата минута. Димитър Илиев на границата на наказателното поле Евандро, който се порази целта за 2:0.

Навалялият сняг сериозно повлия на качеството на играта през втората част.

В 65-ата минута младият футболист на домакините Ефе Али направи брутално влизане в краката на Михаил Цонев, за което получи директен червен картон.

В 82-ата минута ЦСКА 1948 стигна го гол. Никола Илиев с удар под гредата оформи крайното 2:1.

Локомотив (Пд): 23. Динко Хоркаш, 16. Кристиян Пешов, 4. Мартин Паскалев, 91. Хорхе Сегура, 44. Ангел Лясков, 6. Христо Иванов, 17. Мартин Райнов, 7. Бабакар Дион, 21. Евандро, 11. Петър Андреев, 14. Димитър Илиев

ЦСКА 1948: 33. Генадий Ганев, 15. Симеон Василев, 21. Емил Ценов, 28. Неделко Пишчевич, 11. Бирсент Карагарен, 10. Радослав Кирилов, 23. Емил Виячки, 18. Ивайло Чочев, 98. Валентин Йосков, 91. Раян Бидунга, 6. Стив Фуртадо