Локо Пд удари греда срещу Монтана у дома(ВИДЕО)

0
-
-

Лидерът в родния ни футболен елит Локомотив Пловдив не успя да пречупи у дома Монтана . Срещата от 11-ия кръг на efbet Лигата завърши наравно 2:2 . Двата отбора направиха изключително зрелищно първо полувреме,в което си вкараха цели 4-ри попадения.
В 6-ата минута Димитър Илиев откри резултата с юбилейния си гол №40 с черно-бялата фланелка. С това той изравни по голове черно-бялата легенда Христо Колев-Бащата.В 25-ата минута Тони Тасев възстанови равенството. В 31-ата минута гостите направиха пълен обрат след автогол на Лукас Масоеро,но отново заслугата бе на бившето орле Тони Тасев.Домакините отвърнаха светкавично с гол на Бирсент Карагарен.
.

През второто полувреме домакините натиснаха здраво, но не можаха да достигнат до победен гол. Щ е се запомни грубото влизане на Милош Петрович,който контузи героя на гостите Тони Тасев. Той бе заменен принудително от Сергей Георгиев. На два пъти удари на Билал Бари и Карагерен не намериха целта. Така Локомотив остава лидер в елита ни,но с цели два мача повече от Лудогорец. Точката пък бе първа за Монтана като гост и нея тимът от Северозапада има общо 12 в актива си.