Локо Пд се измъчи,би с продължения в Нова Загора(ВИДЕО)

0

Третодивизионният Загорец бе на косъм от сензация в турнира за купата на България. Отборът от Нова Загора буквално измъчи носителят на Купата в последните две години.Смърфовете биха с 4:3 след продължения, в редовното време резултатът бе равен -2:2.
Над всички в мача бе голмайсторът на Загорец Пламен Иванов ,който реализира хеттрик във вратата на Илко Пиригов. Именно той откри резултата в 20-та минута, а след още 3 минути бе отсъдена много спорна дузпа за игра с ръка в наказателното поле на домакините и Димитър Илиев не сбърка за 1:1. Точно след половин час игра Явор Иванов си вкара автогол и Локомотив поведе. Едва в 88-та минута падна нов гол и той шокира носителя на трофея. Невов автор отново бе Пламен Иванов,който направи добавка отблизо,след отбита от гредата топка.
В продълженията силите на домакините обаче свършиха. С два гола на Парвиз Умарбаев и Кенан Муслимивоч във вратата на Евгени Каменов,възпитаниците на Бруно Акрапович решиха мача. Въпреки ,че от дузпа Пламен Иванов вкара и третия си гол в двубоя. Но това бе всичко в драматичния двубой.