Локо Пд с равенство в първата контрола за годината

0
-
-

Локомотив Пловдив завърши 1:1 с Атлетик Куклен в първата си контрола новата година. Срещата се игра на тренировачния терен на стадион „Локомотив“. Феновете на тима от Лаута пък разпънаха познатите два плаката, с които искат равенство при финансирането на спортните бази под тепетата.

Гостите от Атлетик започнаха по-добре мача и още в 4-ата минута откриха резултата чрез Емил Аргиров. Аралица можеше да изравни резултата след подаване на Момчил Цветанов, но вратарят на гостите Кирил Акалски изпревари хърватския нападател и улови. С
В 50-ата минута Мирза Хасанбегович изравни за домакините. Аралица подаде към каращият проби Хасанбегович, който надбяга защитник на гостите и пусна топката покрай Димитър Георгиев за 1:1.

В 58-ата минута нов гол на “смърфовете” бе отменен заради засада. Дейвид Малембана изведе Аралица, който пусна към Томашевич и хърватинът прати топката в опразнената мрежа. Оказа се обаче, че при паса на Аралица към Томашевич е имало засада.Малко преди края на редовното време Карагарен се озова сам срещу вратаря, но изстрелът му срещна гредата.