Локо Пд с нова победа пред погледа на Крушарски

IMG 1013 696x392 Copy
-
-

Отборът на Локомотив (Пловдив) постигнаха трета победа в зимната си подготовка.
Възпитаниците на Бруно Акрапович спечелиха днес на „Лаута“ контролата срещу втородивизионния Локомотив Горна Оряховица с 2:0. Попаденията реализираха Ален Ожболт във втората минута и каращият проби сенегалски халф Мохамед Айдара малко преди почивката, като и за двата гола асистенции направи новото попълнение Момчил Цветанов.
Домакините имаха превъзходство и през втората част, но Анте Аралица направи пропуски от чисти позиции.
Двубоят беше изгледан на живо от трибуните от собственика на пловдивчани Христо Крушарски, завърнал се в България след дълъг престоx в чужбина.
„Черно-белите“ ще приемат Черноморец Балчик в следващата си проверка на 24 януари от 13:00 часа, след което ще заминат на лагер в Турция, където са договорени още четири приятелски мача – на 28.01 срещу Динамо Тбилиси (Грузия), 1.02 срещу Беласица Струмица (Македония), 5.02 срещу Спартак Суботица (Сърбия) и на 9.02 срещу Сеница (Словакия).