0
lokomotiv plovdiv official 65817762 127730355124553 2238649824209522781 n
-
-

Локомотив (Пловдив) продължава с отличното си представяне в efbet Лига. „Смърфовете“ постигнаха поредна победа, този път над Берое. Възпитаниците на Бруно Акрапович се наложиха с 3:0 на „Лаута“. Трите точки пък им позволиха да си върнат третото място във временното класиране, изпреварвайки ЦСКА-София.

Локомотив можеше да поведе още 5-ата минута. Георги Илиев изпълни чудесно фаул, но топката срещна дясната греда.

В 14-ата минута Йосипович засече с глава центриране отляво и топката спря в мрежата на домакините. Попадението обаче бе отменено заради засада.

В 28-ата минута Локомотив поведе. Димитър Илиев получи отдясно и пусна прострелен пас, успоредно на голлинията. От непосредствена близост, на празна врата пък Георги Илиев нямаше как да сгреши – 1:0.

В 39-ата минута „черно-белите“ удвоиха аванса си. Георги Илиев изведе в наказателното поле Бирсент Карагарен, който с много прецизен удар по диагонала намери долния десен ъгъл на вратата за 2:0.

В 69-ата минута Александър Василев изстреля истински снаряд от сериозна дистанция. Топката обаче профуча покрай дясната греда.

В 85-ата минута домакините оформиха класиката в резултата. Алмейда изведе чудесно Ажболт, който нахлу в наказателното поле и много фино копна над Перниш за 3:0.