Локо (Пд) победи Септември в контрола

0

Локомотив (Пловдив) победи с 2:0 втородивизионния Септември (Симитли) в контролна среща, играна на стадион „Локомотив“ в парк „Лаута“. С две попадения се отчете Кристиан Илич (5′, 10′).

Още в 5-ата минута Локомотив (Пловдив) поведе в резултата с гол на Кристиан Илич. Полузащитникът се възползва от грешка на Евгени Тунтев, който се подхлъзна в опита си на поеме топката. Така тя попадна в Илич, който излезе сам срещу вратаря Филип Димитров, когото преодоля с удар по земя в долния десен ъгъл.

Пет минути по-късно отново Илич беше точен за „черно-белите“. Този път той засече с глава центриране на Парвиз Умарбаев от ъглов удар, насочено към първа греда.

В 67-ата минута Китан Василев разтресе напречната греда, след прекрасно изпълнение на фал.