Локо (Пд) и Славия се занулиха

0

Локомотив (Пд) и Славия не излъчиха победител в контролна среща. На стадиона в с. Рилци, съперниците не стигнаха до гол и завършиха при 0:0. Ето как премина мачът по минути:

4′ Удар за Славия, блокиран от Крачун
12′ Извеждащо подаване за Минчев, стражът на „белите“ стигна първи до топката
21′ Карагарен намери Илиев, капитанът пробва прехвърлящ удар, но вратарят на гостите улови без проблеми
22′ Минчев бе изведен сам срещу вратаря, ударът му от 20 метра мина покрай целта
33′ Добра възможност за Славия, Пиргов с важна намеса
42′ Директен изстрел от пряк свободен за Славия, встрани от вратата на Локомотив
59′ Далечен шут за Славия, Томов изби в корнер
67′ Карагарен бе изведен на отлична позиция и стреля, стражът на Славия спаси. Последва нов изстрел на Руан – над вратата
82′ Отменен гол за Славия – маркирана бе засада
89′ Директен червен картон за Томов. Той излезе да пресече подаване, а съдията „видя“ игра с ръка извън наказателното поле. Пиргов отново влезе в игра на негово място.

Стартов състав на Локомотив (Пд): Пиргов, Гомис, Крачун, Биков, Умарбаев, Витанов, Карагарен, Руан, Салинас, Илиев, Минчев (Кристиан Томов, Мартин Паскалев, Видол Сейменски, Иван Арамазов, Емил Янчев, Айвън Ангелов, Иван Михайлов, Александър Иванов, Георги Мавродиев) Вижте по-малко