Локо Пд и Левски не се победиха при юношите

0
loko pd levski U19

Юношеският отбор на Локомотив (Пловдив) до 19 години завърши наравно 1:1 с Левски (София). Срещата от 24-тия кръг на Елитната група се игра днес от 15:30 на помощния терен на Лаута.

По време на срещата Локомотив стоя по-добре на терена. Въпреки липсата на основни играчи като Архан Исуф, Петър Главчев,Димитър Законов и Васил Иванов, които са с мъжете, техните заместници се справиха отлично.

В 13-та минута Октай Юсейн стреля от близка дистанция, а ударът му бе блокиран. Няколко минути по-късно Пинджев центрира в наказателното поле на Левски, но гостите се справиха.

В началото на второто полувреме Октай Юсейн подаде към Петър Шопов, който нанесе изстрел встрани от целта. В 62-та минута „черно-белите“ поведоха. Стефан Тинков с глава бе точен за 1:0 след центриране от фаул. Осем минути по-късно Левски изравни за 1:1 след неразбирателство в защитата на „смърфовете“.

В следващия кръг Локомотив гостува на Ботев (Пловдив). Срещата е в четвъртък (03.05) от 16:30 на базата в Коматево.