Локо ГО вкара 4-ри на Павликени,но даде 2 жертви

0
loko go otbor

Локомотив (Горна Оряховица) се наложи над Павликени с 4:1 на терена на Долна Оряховица в последната контрола. За съжаление мачът бе съпътстван от две тежки контузии – счупен нос на Алесандър Узунов и счупена ключица на Димитър Костадинов.

Силен вятър затрудни играта на двата отбора. Желанието за победа на “Локо” даде резултат в края на полувремето. В 42-рата минута Янислав Цачев вкара гол с удар извън наказателното поле за 1:0, а в 45-тата минута Даниел-Виктор Кънчев изведе Георги Колев, който отбеляза за 2:0.През втората част удър с лакът бе причината за счупването на носа на Александър Узунов, съдията изгони проявилия се играч и на негово място се появи друг от отбора на “Павликени”. С пас на Станимир Андреев и гол на Николай Иванов в 65-тата минута резултатът набъбна до 3:0.В 84-тата минута от фаул след директно изпълнение гостите вкараха за 3:1. За нарушение в наказателното поле, при което се контузи Димитър Костадинов, в 86-тата минута бе отсъдена дузпа, която реализира Джихат Кямил за крайното 4:1. В игра се появиха всички резерви на “Локомотив”.

Следващата седмица се подновява първенството на Северозападна Трета лига. “Локомотив” гостува в Свищов на местния “Академик”.