Локо ГО удари Янтра за втора победа в контролите

0
Снимка: lokomotivgo.com
-
-

Локомотив(Горна Оряховица) победи Янтра (Полски Тръмбеш) с 2:0 в контрола. „Железничарите“ започнаха третата си проверка без петима основни футболисти. Действията в началото на срещата се водеха предимно в централната част на терена. Първото опасно положение сътвориха гостите, но Зехнур Чаушев спаси.

От пряк свободен удар в 23-ата минута Димитър Байдаков пропусна да открие резултата, заради вещата намеса на Радослав Рашков. Три минути по-късно след грешка на вратаря на домакините Любомир Генчев можеше да открие резултата. Димитър Байдаков вкара за 1:0 след отлично изпълнен пряк свободен удар, а шест минути по-късно отново той покачи на 2:0 след отлична асистенция на Янислав Цачев.

В края на първото полувреме Красен Каравелов от отбора на Янтра се озова очи в очи срещу Чаушев, но вратарят спаси. В ответната атака Байдаков пропусна да вкара трети гол, като ударът му бе париран от Красен Славчев.

През втората част в игра се появиха всички резервни футболисти от двата отбора. Янислав Цачев и Явор Генчев пропуснаха да поразят вратата на Рашков след удари от границата на наказателното поле. Любомир Генчев в 65-ата минута остана сам срещу Ивайло Петков, но ударът му попадна в обсега на вратаря.