
Локомотив Горна Оряховица представи поредното си ново попълнение. Това е халфът Спас Георгиев.
Ето какво написаха от клуба:
Добре дошъл, Спас Георгиев!
ФК Локомотив Горна Оряховица официално привлече опитния полузащитник Спас Георгиев!
В своята професионална кариера той е защитавал цветовете на Славия, Монтана, Добруджа, Дунав (Русе), Ботев (Враца), ЦСКА1948, Берое, Септември, Пирин, Спортист (Своге), както и на шотландските Ливингстън и Албиън Роувърс.
Със своя богат опит, лидерски качества и универсалност в халфовата линия, Спас ще внесе класа, стабилност и увереност в състава на „железничарите“ през новия сезон.
Пожелаваме му здраве, много успехи, незабравими моменти и много победи с черно-бялата фланелка!
Добре дошъл в Локомотив, Спас!






