Локо ГО с класика в Свищов

0

Учебната контрола между отборите на ОФК “Локомотив” (Горна Оряховица) и ФК “Академик” (Свищов) завърши при резултат 3:0 за “железничарите”. Тя се изигра на терена на Стопанската академия “Димитър А. Ценов” в град Свищов. Наставникът на гостите Милчо Сирмов започна този мач с доста осакатен състав – без вратаря Василев, Трифонов, Пехливанов, Янев, Вачев, Славков и Райчев.

В тази учебна контролна среща “железничарите” тестваха на поста централен защитник Величко Величков -Крауча.
Още в 8-та минута родения през 2003 г. Янислав Цачев отбеляза красиво попадение за 0:1. Последваха пропуски на Юруков, Христов, Чалъков и Цачев. “Студентите” имаха няколко удара към Вълков, но той се справи на ниво.

Второто попадение падна в 48-та минута – отбеляза го Юруков, който завърши хубава атака на своя отбор. В 70-та минута Деян Христов от пряк свободен удар вкара за 3:0, а в самия край на мача Стефанов пропусна да вкара за четвърта път.Следващата проверка на ОФК “Локомотив” (Г. Оряховица) е на “Тича” срещу елитния “Черно море”.