Локо ГО с класика срещу дубъла на Дунав(ВИДЕО)

0

Локомотив (Горна Оряховица) надви гостуващия му Дунав II (Русе) с 3:0 в приятелска среща.

Селекцията на Лъчезар Русев доминираше през 90-те минути и пропусна да реализира от няколко гола. В началото обаче русенци имаха шанс да вкарат на два пъти чрез Дани Бонев. Милен Савов центрира и Матю Гагов откри резултата в средата на първото полувреме. Десетина минути след почивката Даниел-Виктор Кънчев излезе сам срещу русенския страж, излъга го и вкара втория гол. Четвърт час по-късно Георги Колев преодоля вратаря на Дунав и подаде топката пред празната врата откъдето Димитър Байдаков я насочи в мрежата. Накрая вратаря на малките „дракони“ спря с нарушение Ангел Паунов, но Георги Колев не успя да вкара от дузпа. Два опасни удара отправиха след почивката футболистите на Дунав. Общо 47 играчи взеха участие в контролата. От тях 21 състезатели за русенския тим. За Локомотив играха всичките 26 футболисти, сред които и 14-годишното крило Мартин Господинов.