Локо (ГО) писа отличен на „студентите“

0
lokomotiv go

Отборът на ФК “Локомотив” (Горна Оряховица) победи с 6:0 третодивизионния Академик (Свищов) в контрола, която се изигра на базата в Долна Оряховица. Старши треньорът на Локо (ГО) Тодор Киселичков заложи на различен стартов състав от този при проверката с “Кариана” (Ерден), като даде почивка на някои футболисти: Красен Трифонов, Тихомир Трифонов, Илия Карапетров и Иван Пенев. Първият гол падна в 6′ мин., когато Тихомир Кънев финтира няколко защитници и откри резултата. Осем минути по-късно Бедри Рюстемов подаде към Кънев и той вкара втория си гол в мача. В 37′ мин. Георги Колев покачи на 3:0. При този резултат свърши първата част.

През второто полувреме двамата старши треньори пуснаха в игра всички футболисти, включени в тимовия лист. В 47′ мин. Георги Колев вкара за 4:0, след като се озова сам срещу вратаря. Няколко минути по-късно Здравко Жилов отбеляза петия гол за “железничарите” с прецизен удар под гредата. В самия край на срещата Кристиян Великов вкара за 6:0.

Следващата проверка на “железничарите” е на 13.07.2018 година (петък) срещу “Дунав” (Рс) в град Русе.

“Локомотив” (ГО): 1. Александров, 77. Сандов, 93. Калчев, 24. Йорданов, 2. Николов, 70. Чалъков, 7. Жилов, 27. Китов, 9. Рюстемов, 19. Колев, 10. Кънев (к)
Резерви: Симеонов, Генчев, Великов, Иванов, Велчев

Старши треньор: Тодор Киселичков

“Академик” (Св): Симеонов, Пендов, Зилянов, Коларов, Илиев, Маринов, Иванов, Ангелов, Ленков, Томов, Петров
Резерви: Александров, Петров, Иванов, Ганчев, Атанасов, Горанов, Еврен

Старши треньор: Евгени Маринов