Локо (ГО) писа „добър“ на Янтра

0
nesebar lokomotiv go 5

Футболистите на ОФК “Локомотив (ГО) победиха втория в Северозападната Трета лига ФК “Янтра” (Габрово) с 4:0.

Двубоят се игра на терена в град Долна Оряховица и бе деветата проверка за футболистите на Красимир Мечев. Всичко по-интересно в този мач се случи през второто полувреме, иначе през първата част домакините владееха повече топката, но създадоха положение за попадение в 25-та мин чрез Мартин Николов. Централния нападател Иван Колев и Юруков се отчетоха също с пропуски пред вратата на Василев, а гостите от Габрово имаха ситуация за гол, но ударът на Пламен Кожухаров мина над напречната греда.

През второто полувреме в игра за “черно-белите” се появиха всички резервни футболисти, а появата на Александър Попов раздвижи играта на “Локо” (ГО). В 63-та минута Иван Колев беше точен за 1:0, а гостите пропуснаха да се разпишат ударът на Петър Кожухаров мина над вратата.

70-тата минута Попов отбеляза директно след корнер изпълнен отдясно, но не и без помоща на вятъра. Три минути по-късно Колев завърши с гол подаване на Попов. Гостите пропуснаха най-чистото си положение, създадено от отлично представилият се Пламен Кожухаров, той прехвърли вратаря Славов, но топката мина много близо до десния страничен стълб. Четвъртия гол вкара капитана Иван Пенев с премерен удар от малкото наказателно поле.

Последната проверка на “железничарите” е в събота 16.02.2019 г. от 14:00 часа на стадион “Локомотив” в столичния квартал “Надежда” срещу “Локомотив” (Сф).

ОФК “Локомотив” (ГО): Славов, Харизанов, Пенев (к), Николов, Минков, Трифонов, Славков, Пехливанов, Колев, Иванов, Юруков
Резерви: Попов, Чукалов, Златков, Фиданин, Димитров, Сандов, Велков

Старши треньор: Красимир Мечев