Локо ГО не успя да бие Севлиево у дома

0
lokomotiv gorna oryahovitsa 2023

Горнооряховският “Локомотив” завърши наравно у дома 1:1 със “Севлиево” в поредната си контрола от подготовката. И двете попадения паднаха още преди почивката.

“Железничарите” първи откриха резултата – в 10-ата минута Георги Колев стреля и топката се отклони от гредата, но Николай Иванов я посрещна с добавка и направи 1:0. В 25-ата минута обаче севлиевци изравниха след центриране от фаул и меле в наказателното поле, при което Ростислав Данчев си вкара автогол. През втората част нови голове не паднаха.

Следващата проверка на локомотивци е в събота на Градския стадион в Русе, където ще гостуват за официалното представяне на “Дунав” (Русе). На 17 февруари пък приключват проверките с домакинство на “Черноломец” (Попово).

“Локомотив”: Венцислав Димитров, Кристиян Райчев, Ахмед Али, Мариян Иванов, Ивайло Тодоров, Даниел Кънчев, Николай Иванов, Янислав Цачев, Кристиян Кънчев, Ростислав Данчев, Георги Колев (Александър Узунов, Явор Генчев, Красен Трифонов, Христо Марков, Тодор Бакърджиев).