Локо ГО и Черноломец със зрелищно реми

0
loko go otbor

Локомотив (Горна Оряховица) завърши 2:2 с Черноломец (Попово) в контролна среща, която се игра на терена, на стадиона в град Долна Оряховица.Между двата тима се получи много здрав мач, като за черноломци на два пъти точен бе Тихомир Кънев, който е бивш нападател на “железничарите” от Горна.Георги Колев и Янислав Цачев вкараха попаденията за Локомотив.

Гостите поведоха след центриране от фаул и разбъркване в наказателното поле от което се възползва Кънев и откри резултата.
В края на първото полувреме Колев изравни за Локо.Второто полувреме бе категорично в полза на тима от Горна Оряховица, но символичните домакини направиха много пропуски.Все пак след центриране Янислав Цачев засече топката за 2:1, за пълния обрат.В края на мача след дузпа обаче Черноломец изравни след гол на Кънев.