Лийдс не успя да бие без Груев(ВИДЕО)

0
-
-

Българският национал Илия Груев пропусна гостуването на клубния си Лийдс срещу Уотфорд от 39-ия кръг на Чемпиъншип, което завърши без победител – 2:2.

В отсъствието на Груев, който има травма в глезена, тимът на Даниел Фарке допусна гол на Викъридж Роуд в 31-ата минута, когато се разписа Вакун Исуф Байо.Лийдс изравни само 6 минути по-късно, когато Крисенсио Самървил вкара след комбинация с Глен Камара.

„Стършелите“ си върнаха аванса в резултата минута преди края на редовното време за първата част, а голмайстор бе Еманюел Денис.

Надеждите на Уотфорд за победа бяха попарени от 20-годишния Матео Хосеф, който вкара в 85-ата минута и отърва Лийдс от загуба, която щеше да е първа за тима в първенството от 29 декември насам.

С точката Илия Груев и компания събраха 83 точки на второто място в Чемпиъншип, докато Уотфорд е 14-и с 49 точки в актива си.