Литекс излъга Несебър като гост

0
DSC 6408

Отборът на Несебър загуби с 0:1 от Литекс в среща от 29-ия кръг на Втора професионална лига. Победата е по скоро за престиж за възпитаниците на Живко Желев, които и на теория си бяха осигурили оставането в групата.
През първото полувреме и двата отбора не направиха нищо запомнящо се. Още с първата атака за втората част Методи Костов- Джек вкара единствения и победен гол в мача. Домакините натиснаха , но така и не успяха да стигнат до изравнителен гол. Удари на Карамфилов и Николай Костов минаха над вратата, а вратарят на Литекс Вълков също имаше добри намеси.В класирането Несебър дели петото място с Ботев Гълъбово с 44 точки, а Литекс излезе на 8-мо място с актив от 39 точки. Това бе и последната домакинска среща на Несебър за сезона.