Лидерът на Югозапад победи старшата на Славия! Долапчиев вкарва, Демона асистира

0
демона николай цветков

Лидерът в Югозападната Трета лига Балкан Ботевград се наложи с 2:0 над юношите старша възраст на Славия в контрола, играна в столицата. Воденият от Иван Редовски тим напълно заслужено стигна до успеха.

Четвърт час след началния съдийски сигнал Калоян Бонев финтира вратаря и откри резултата. Григор Долапчиев се разписа в дебюта си с екипа на Балкан в 75-ата минута след комбинация с Николай Цветков-Демона. По веднъж гредите уцелиха новите попълнения Долапчиев и Киро Киров. Пропуски за тима от Ботевград направиха още Бонев, Павел Петков и Николай Миков. Вратарите на гостите Костадин Котев и Слави Матин пък се справиха с набезите на белия тим.

За последно Долапчиев бе част от Локо София, а Киров игра в Бела. Преди дни те се обвързаха с Балкан Ботевград. В началото на годината Киров бе на проби в Етър.