Лидерът на Северозапад вкара 5 на дубъла на Етър

0
lokomotiv gorna oryahovitsa 2023

Водачът в есенното класиране на Северозападната Трета лига “Локомотив” (ГО) прие седмия в таблицата “Етър-2” в първа контрола от зимната подготовка на двата тима. Тя се игра на изкуствения терен в Горна Оряховица и бе изобщо първата контролна среща в областта за годината. “Железничарите” имаха превес и спечелиха с 5:0.

Домакините вкараха четири безответни гола преди почивката. Още в 4-ата минута Кристиян Дечев отбеляза първото попадение за годината. В 16-ата минута Янислав Цачев изведе Тодор Бакърджиев, който покачи на 2:0. Третото попадение бе дело отново на Дечев в 30-ата минута, а четвъртото – на новото попълнение Ростислав Данчев.

На почивката и двамата треньори смениха почти изцяло съставите си. Лъчезар Русев остави в игра само Трифонов, Бакърджиев и Данчев и пусна осем други футболисти, сред които и най-новото попълнение Мариян Иванов. Стефан Ангелов пък пусна изцяло нова единайсеторка. През вторите 45 минути играта бе по-равностойна, като домакините отбелязяха само още един гол, дело на Георги Колев.

„Локомотив“: Цветомир Иванов, Красен Трифонов, Ахмед Али, Александър Узунов, Мартин Господинов, Кристиян Дечев, Тодор Бакърджиев, Янислав Цачев, Кристиян Кънчев, Ростислав Данчев, Николай Иванов (Венцислав Димитров, Милен Савов, Ивайло Тодоров, Мариян Иванов, Даниел-Виктор Кънчев, Христо Марков, Георги Колев, Димитър Байдаков).

„Етър-2“: Петко Тончев, Светломир Събев, Стефан Йорданов, Никола Чукаров, Николай Стоев, Велизар Вълчев, Денис Мартинов, Алекс Иванов, Александър Ковачев, Дейвид Василев, Йоан Маринов (Любомир Иванов, Север Алиев, Росен Върбишки, Никола Димитров, Боян Вълчев, Велизар Вълчев, Людмил Пашев, Павел Иванов, Атанас Донев, Александър Спасов, Калоян Ненчев)./sport-vt.com