Левски U19 с убедителна победа на турнира в Бояна

0

Юношите на „Левски“ до 19 години победиха с 4:0 връстниците си от „Национал“ (София) във втория си мач от турнира на БФС организиран за тестване на системата ВАР. Двубоят се игра на Национална футболна база „Бояна“. Два гола за водения от треньора Иво Градев тим отбеляза Александър Мицев – в 23-та и 43-та минути. По веднъж се разписаха Костадин Илиев в 8-та и Петър Войнов в 46-та минути.

Последният мач на „Левски“ U19 от груповата фаза на турнира е срещу връстниците им от „Славия“. Двубоят е на 23 февруари, вторник от 10:00 часа в Национална футболна база „Бояна“.

Съставът на „Левски“ U19: Иван Топалов, Петър Войнов, Костадин Илиев, Константин Айдарски, Владимир Сиромахов, Стелиън Георгиев, Стефан Стефанов, Даниел Начев, Самуил Беримски, Ивайло Христов, Александър Мицев. (През второто полувреме в игра влязоха Илиян Йовчев, Симоне Игнатов, Николай Калинов, Слав Петков и Виктор Георгиев).