Левски U14 би с двуцифрен резултат Ботев и триумфира с титлата в Столичното първенство

0
levski u14

Юношите на „Левски“ до 14 години спечелиха титлата в Столичното първенство три кръга преди края на надпреварата! „Сините“ разгромиха с 10:1 като гост връстниците си от „Ботев“ (София) в мач от 18-ия кръг на Столичното първенство.

Хеттрик за „сините“ вкара Явор Кръстев – в 9-та, 37-та и 76-та минути. Два гола добави Кристиан Шиячки – в 19-та и 52-та минути, а по веднъж се разписаха Александър Стоилов в 22-та, Мартин Райчев в 50-та, Александър Николов в 58-та, Владимир Речев в 59-та и Васил Киров в 77-та минути.

Воденият от треньора Георги Коруджиев отбор е недостижим на върха в класирането с актив от 48 точки и мач по-малко пред „Септември“ с 37 и „Славия“ и с 34 точки.

„Левски“ U14: 1. Александър Митев (41 – 12. Денислав Христов), 2. Крум Крумов, 4. Йоан Немчев (57 – 3. Ивайло Желязков), 5. Адриян Миланов (41 – 20. Александър Иванов), 6. Денислав Костов, 7. Васил Киров, 8. Явор Кръстев, 10. Александър Стоилов (53 – 16. Владимир Речев), 11. Кристиан Шиячки (53 – 19. Александър Николов), 13. Мартин Райчев (57 – 18. Иван Атанасов), 14. Мариян Славчев (к) (41 – 15. Виктор Петров).