0
levski u14 cska u14
-
-

Юношите на Левски до 14 години надиграха с 3:1 като гост ЦСКА-София и свалиха червените от върха. Сините поведоха чрез Василев в 20-ата минута, който вкара с добавка след шут на Атанасов и спасяване на Касабоков. Само три минути по-късно домакините изравниха, когато Георги Димитров прехвърли Андреев за 1:1.

След половин час игра Левски отново взе гол преднина, когато Асенов вкара с глава след центриране от корнер. Крайното 3:1 оформи Атанасов с второто си попадение в мача, реализирано в 40-ата минута с шут от 12-13 метра.

С тази победа Левски свали ЦСКА-София от първото място. Лидер в групата е Национал (53 точки), сините са втори с точка и мач по-малко, а червените вече са на трета позиция с 51 точки.

ЦСКА-СОФИЯ: Константин Касабоков, Наско Цеков (Константин Йорданов), Иван Нешков, Росен Маринов, Теодор Иванов, Николай Няголов, Кристиан Грозданов, Юлиан Илиев (Браян Стефков), Ясен Спиров, Кристиан Георгиев, Георги Димитров

ЛЕВСКИ: Пламен Андреев, Константин Габерски, Слави Чакъров, Георги Коричков, Емил Кьосов (Стилиан Бързачки), Антоан Стоянов, Александър Асенов, Симеон Василев (Антон Иванов), Любомир Тодоров (Христо Груев), Виктор Атанасов (Виктор Димитров), Виктор Добрев