Левски се развихри срещу Струмска слава (ВИДЕО)

0
-
-

Левски победи Струмска слава в контролна среща. На стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ „сините“ се наложиха с категоричното 4:0.

Струмска слава можеше да поведе изненадващо след малко повече от 180 секунди игра. Александър Аспарухов бе изведен сам срещу Андреев. Стражът на столичани обаче показа класа и спаси.

В 5-ата минута пък Левски откри резултата. Георги Миланов изведе в наказателното поле Билал Бари, който от своя страна върна към точката за изпълнение на дузпа. Там връхлитащият Марин Петков засече в долния десен ъгъл за 1:0.

В 10-ата минута „сините“ удвоиха аванса си. Драган Михайлович центрира по земя отдясно. Билал Бари засече на шпагат пред вратарското поле за 2:0.

В 14-ата минута защитата на домакините сгреши отново. Александър Аспарухов остана сам срещу вратаря, който обаче запази хладнокръвие и изби.

В 20-ата минута Георги Миланов изведе Здравко Димитров сам срещу вратаря. Крилото на домакините технично прехвърли Петър Маринов, но защитник на Струмска слава изби пред голлинията.

Секунди след това Марин Петков стреля от границата на наказателното поле. Маринов обаче плонжира и изби в корнер отиващата в долния му ляв ъгъл топка.

В 23-ата минута Костадинов намери в наказателното поле Билал Бари в наказателното поле. Ударът от въздуха на последния обаче премина покрай лявата греда.

В 44-ата минута Левски оформи класиката в резултата. Марин Петков изведе много хубаво в наказателното поле Димитър Костадинов, който стреля между краката на вратаря за 3:0.

В 82-ата минута „сините“ увеличиха преднината си. Горанов центрира отляво, а от границата на вратарското поле Ивайло Найденов засече с глава за 4:0.