0
ls
-
-

Левски записа три победи нас ЦСКА в рамките на последния кръг от държавните първенства по волейбол в отделните възрасти. След успеха с 3:1 на мъжете в четвъртък в Суперлигата, днес отборите на „сините“ за прекадети и кадети постигнаха категорични победи с по 3:0 като домакини над връстниците си за общото 9:1.

Двубоят между кадетите бе доста оспорван, но в първия гейм „сините“ стопиха аванс от 5 точки, за да поведат с 1:0. След това младите левскари контролираха играта, но ЦСКА не допусна да се получи голяма разлика и в края на следващите части Левски трябваше да прояви характер, за да ги затвори.

Зала „Арена Исаев“ се оказа тясна за всички зрители, а сред тях бе и селекционерът на националния отбор до 17 години Мартин Стоев. Утре отборът на Левски за юноши старша възраст гостува на „Славия“, като мачът е от 14,00 часа.