Левски с обрат срещу Пирин Бл при юношите(ВИДЕО)

0

Левски победи с 3:1 Пирин Благоевград с 3:1 в среща от 10-ия кръг на Елитната група при юношите до 19 години. Сините направиха късен обрат срещу гостуващия отбор на Пирин. Любопитното е ,че от началото на сезона и двата отбора нямат равенство в групата – или бият, или падат.
„Орлетата“ на Васил Петров поведоха в 9-ата минута, когато Денис Ангелов засече с глава центриране отдясно.В 23-ата минута бе отсъдена дузпа за „сините“ за нарушение на Любомир Цолев срещу Айвън Ангелов. Мартин Петков прати топката в аут.Играчите на Левски, водени от Йордан Петков, изравниха в 74-ата минута. Кирил Киров вкара след центриране от фаул. Десет минути по-късно домакините излязоха напред в резултата с гол на Ремзи Неджип.В добавеното време Партик-Габриел Галчев оформия крайния резултата след пас на Мартин Петков.
В класирането Левски е на 6-та позиция с 18 точки, а орлетата са 8-ми с 15 пункта.