0
petar hubchev 1
-
-

Треньорът на Левски Петър Хубчев ще направи доста ротации в състава за гостуването на Етър от втория шампионатен кръг. Мачът е утре от 21:00 часа и ще бъде предаван пряко по Диема спорт.

Рокади ще има във всички линии. Очаква се в защита да започне Деян Иванов, а в полузащитата да е друг юноша на клуба – Илия Юруков. Шанс за изява от първата минута може да получи взетият от Септември Здравко Димитров. Бившият му съотборник в този тим, а сега и на „Герена“ – Асен Чандъров, обаче отново няма да е на терена. Причината е, че има да изтърпява наказание за още един мач. До момента халфът все още не е дебютирал за Левски.

Най-вероятно австрийският нападател Дени Алар, който за няколко минути срещу Ружомберок вкара красив гол, отново ще е резерва.