Левски с категорична победа над Сокол при U17 (ВИДЕО)

0
-
-

Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с категоричното 4:0 „Сокол“ (Марково) на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ в първия си мач от пролетния полусезон на Елитната група в тази възраст.

Даниел Начев откри резулата за водения от Захари Сираков тим в 31-та минута. Шест минути по-късно Самуил Беримски удвои. През второто полувреме „сините“ вкараха още два гола – Марин Петков отбеляза в 58-та, а Даниел Начев записа втори гол на сметката си в 81-та минута.

С победата „Левски“ излезе на второ място във временното класиране след 16-ия кръг – на точка от лидера „Септември“ и на една пред третия „Ботев“ (Пловдив), които ще изиграят своите мачове в събота, 22 февруари.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Иван Андонов, 9. Николай Калинов, 5. Виктор Георгиев, 13. Мартин Оков, 20. Никола Църовски (80 – 18. Радослав Славев), 6. Денис Динев, 10. Даниел Начев, 19. Георги Атанасов (67 – Димитър Младенов), 11. Димитър Иванов, 17. Самуил Беримски (76 – 21. Каел Димитров), 8. Марин Петков.