Левски разгроми ЦСКА-София (ВИДЕО)

0
-
-

Юношите на „Левски“, родени през 2006 година, сразиха с 5:1 връстниците си от ЦСКА-София в мач от столичното първенство за деца „Б“, първа група. Момчетата на треньора Стоян Димов продължават със силното си представяне от началото на сезона, като са убедителен лидер в класирането след 7 кръга с 6 победи и 1 равен, и актив от 19 точки.

Двубоят се игра на изкуствения терен на ВТУ „Т. Каблешков“, където „червените“ домакинстват. „Сините“ имаха превъзходство през целия мач и заслужено записаха категорична победа, а с хеттрик се отличи Мартин Илиев.

„Левски“ започна отлично срещата и след шест минути игра вече водеше с 2:0. „Сините“ откриха във втората минута чрез Адриан Райчев, а само 4 минути по-късно Мартин Илиев се разписа за 0:2.

В 26-ата минута домакините върнаха един гол чрез Алексей Симов.

Две минути преди края на първото полувреме Мартин Илиев излезе срещу вратаря на ЦСКА-София, преодоля го и на празна врата вкара третия гол за „Левски“.

В 47-ата минута Илиев оформи своя хеттрик, реализирайки страхотен гол от пряк свободен удар.

Десет минута преди края Виктор Любенов вкара петия гол за „Левски“.

ЦСКА-София – Левски 1:5

0:1 Адриан Райчев (2)

0:2 Мартин Илиев (6)

1:2 Алексей Симов (26)

1:3 Мартин Илиев (33)

1:4 Мартин Илиев (47)

1:5 Виктор Любенов (60)