Левски разгроми Черно море насред Варна

0
-
-

Отборът на Черно море записа загуба с 0:4 при домакинството си на Левски в мач от 8-ия кръг на Елитната група до 15 години, играна на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

“Моряците” на Станислав Стоянов изиграха може би най-слабия си мач от началото на сезона, с оглед показаното на терена, което си личи и от резултата.

Гостите от София откриха резултата в 15-ата минута чрез Любомир Тодоров, а в 28-ата Костадин Калчев реализира за 2:0. 42-ата минута Антоан Стоянов направи резултата класически в полза на Левски, а в 55-ата Любомир Тодоров, отбелязвайки втория си гол на сметката си в мача, оформи крайния резултат.

В следващия кръг Черно море гостува на Черноморец в Бургас. Мачът е на 9 октомври, сряда, от 14,30 часа.