Левски разби Дунав в Елитната група(ВИДЕО)

0
maxresdefault 2

Левски победи с 4:1 Дунав в среща от 17-ия кръг на Елитната група до 19 години.
Страхотен гол директно от корнер вкара Мартин П. Петков за 2:0. Преди това за „сините“ се разписа Кирил Киров след разбъркване в наказателното поле.След почивката Ремзи Неджип отбеляза за 3:0. Айвън Ангелов изпълни пряк свободен удар, вратарят на Дунав изби, а при добавката Неджип не сгреши. Патрик-Габриел Галчев вкара с глава четвъртия гол.
В 82-ата минута Дунав получи дузпа за нарушение срещу Пламен Иванов. Вратарят на Левски Петър Иванов отрази удара на Никослав Найденов. В 85-ата минута русенци стигнаха до почетен гол чрез Антонио Обрешков. В края гостите можеха да отбележат и второ попадение, но след корнер нацелиха гредата. В класирането Левски е на 8-ма позиция с 27 точки, а Дунав е на предпоследното 15-то място с 8 пункта.