Левски продължава да гази при U17! Отнесе и ЦСКА-София (ВИДЕО)

0
-
-

„Левски“ U17 записа единадесетия си пореден успех от началото на първенството в Елитната група след класическа победа с 3:0 над „ЦСКА-София“. Двубоят се игра на изкуствения терен на комплекс „Георги Аспарухов“, като „сините“ тотално превъзхождаха съперника си. Николай Арахангелов откри резултата в 22-та минута след подаване на Виктор Добрев, а в 36-та минута асистира на Георги Атанасов за 2:0. Класическият резултат бе оформен от Арахангелов в самия край на първото полувреме, като завършващият пас бе на Никола Църовски.

Воденият от треньора Захари Сираков отбор е са едноличен лидер в класирането с пълен актив от точки – 33, с 11 повече от втория „Септември“ и третия „Пирин“ (Благоевград).

Победата на „сините“ срещу „ЦСКА-София“ бе четвърта поред от началото на сезона в отделните първенства по „Футбол 11“. 19-годишните представители на Академия „Левски“ победиха връстниците си с 3:0, „Левски“ U15 надделя над „червените“ с 2:0, а 14-годишните сини таланти се наложиха над „ЦСК-София“ U14 с 2:1.

Съставът на „Левски“ U17:

1. Пламен Андреев, 10. Емил Кьосов, 4. Димитър Андонов, 6. Денис Динев (к), 14. Никола Църовски, 15. Александър Асенов, 27. Асен Митков (74 – 11. Виктор Атанасов), 17. Николай Арахангелов, 7. Антон Иванов (46 – 21. Ивайло Марков), 20. Виктор Добрев (46 – 8. Атанас Йорданов), 9. Георги Атанасов (87 – 18. Алекс Минчев).