Левски обърна ЦСКА-София със страхотни голове в Елитната група до 15 години (ВИДЕО)

0
levski u15

Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 2:1 връстниците си от „ЦСКА-София“ на стадион „Георги Аспарухов“ в мач от 4-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Гостите поведоха още в 3-та минута, но възпитаниците на треньора Милен Гаджев направиха пълен обрат в резултата с голове на Денис Милетиев в 23-та и Габриел Йорданов в 78-та минути.

„Сините“ са на първо място с актив от 10 точки след първите четири кръга на надпреварата.

„Левски“ U15: 1. Дамян Дамянов, 2. Мартин Стоянов, 3. Калоян Кирилов (41 – 18. Реджеп Джугдан), 4. Любен Бакърджиев, 5. Васил Гочев (57 – 15. Пиер Дамянов), 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров (79 – 16. Томислав Петров), 8. Ернан Ангелов, 9. Габриел Йорданов, 10. Георги Камбитов (к) (75 – 20. Денис Стоилков), 11. Денис Милетиев.