Левски най-накрая не загуби от Берое, но и не победи! Камбуров пак наказа „сините“ (ВИДЕО)

0

Левски прекъсна негативната си серия от четири поредни загуби от Берое, но отново не успя да победи. В мач от XVIII кръг на efbet Лига, „сините“ стигнаха само до 1:1 при визитата си в Стара Загора. Мартин Камбуров за кой ли път пък се оказа черна котка за столичния гранд, като вкара за 1:0 през първото полувреме. През втората част Робърта оформи крайния резултат.

В 7-ата минута дойде първото опасно положение в мача. Станислав Иванов получи отдясно и върна на границата на наказателното поле, където Хали Тиам стреля от движение. Перниш обаче успя да улови, въпреки че първоначално изпусна топката.

В 24-ата минута Иван Бандаловски засече центриране от корнер. Топката обаче профуча покрай лявата греда.

В 44-ата минута Берое поведе с гол на „синия“ кошмар Мартин Камбуров. Иван Минчев центрира отляво, а нападателят засече от границата на вратарското поле с глава за 1:0.

В 49-ата минута Бригидо стреля от дистанция, Миятович не се намеси особено убедително, избивайки пред себе си. Там обаче нямаше футболист в зелено и топката бе изчистена от Каргас.

180 секунди по-късно Хали Тиам изведе Найджъл Робърта сам срещу вратаря и нападателят прати топката в мрежата. Попадението обаче бе отменено заради засада.

В 53-ата минута Левски все пак изравни. Живко Миланов центрира в наказателното поле, Паулиньо изведе на чиста позиция Дени Алар. Перниш успя да докосне топката при удара на нападателя, но Найджъл Робърта изпревари защитник на Берое пред голлинията и вкара за 1:1.

В 77-ата минута Левски бе близо до пълен обрат. Живко Миланов изпълни хубаво фаул, но топката премина встрани от дясната греда.