Левски Крупник вкара 5 на Първомай

0
levski krupnik

Левски (Крупник) започна с убедителна победа пролетния полусезон в А РФГ Благоевград -Зона Струма.Отборът на Крупник гостува и би с 5:2 Огражден“ (Първомай).

Гостите започнаха мобилизирано срещата и в 10-та минута новото попълнение на отбора Валентин Митков, отправи силен удар в, който бе отразен от вратаря,но при добавката Ивайло Спасов се разписа за 0:1.В 15-та от играта бе отсъдена дузпа в полза на Левски ,реализирана от Красимир Ангелов. Малко преди края на полувремето Марио Самуилов вкара и трети гол.

През второто полувреме домакините върнаха с две голови попадения,чрез Георги Николов,но в 70-та минута Антонио Алексиев вкара така важния четвърти гол за гостите след бърза контраатака. Олег Тошев сложи точка на спора и оформи крайното 2:5 за Левски Крупник.