Левски (Карлово) победи дубъла на Локо (Пд) с дузпа в 90-ата минута

0

Отборът на Локомотив II допусна поражение във втората си среща в Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Марчо Дафчев и Христо Колев загубиха с 0:1 гостуването си на Левски в Карлово.

През първата част двата отбора не си отбелязаха попадение на стадион “Васил Левски” в подбалканския град. В 90-ата минута домакините от Левски (Карлово) стигнаха до дузпа. Зад топката застана Андрей Атанасов, който бе точен за крайното 1:0.

Локомотив II игра в състав: Кристиан Томов, Видол Сейменски, Петър Петров, Тодор Павлов, Иван Михайлов, Ангел Табаков, Иван Узунов, Тони Лесов, Иван Арамазов, Александър Колев, Георги Мавродиев (Кристиян Ботев, Васил Църцев, Александър Василев, Мартин Иванов, Велислав Шопов, Антон Коспартов, Даниел Маджаров)